كاربران آنلاين
بازدید امروز
بازديد ديروز
بازديد هفته گذشته
بازديد ماه گذشته
بازدید کل
بیشترین بازدید

سالنامه

ج پ چ س د ی ش
۱ ۳۱ ۳۰ ۲۹ ۲۸ ۲۷ ۲۶
۸ ۷ ۶ ۵ ۴ ۳ ۲
۱۵ ۱۴ ۱۳ ۱۲ ۱۱ ۱۰ ۹
۲۲ ۲۱ ۲۰ ۱۹ ۱۸ ۱۷ ۱۶
۲۹ ۲۸ ۲۷ ۲۶ ۲۵ ۲۴ ۲۳
۶ ۵ ۴ ۳ ۲ ۱ ۳۰

** وب‌سایت موسسه خیریه انفاق ثلث، طبق قوانین جهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و کاربران محترم آن موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شؤونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ی کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود.

وب‌سایت موسسه خیریه انفاق ثلث اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

هر گونه سوء استفاده از نام انفاق ثلث، سایت اینترنتی enfaghesols.ir، مکاتبه از طرف موسسه خیریه انفاق ثلث و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

توجه داشته باشید قبل از واریز وجوه نقدی حتما این قسمت را مطالعه فرمایید.

هنگام واریز ازطریق درگاه اینترنتی سایت در قسمت توضیحات مواردی که وجه نقدی شما باید هزینه شود را ذکر فرمایید، وگرنه وجوه پرداختی شما در کارهای خیر اولویت   دار، از نظر این موسسه هزینه خواهد شد و شما چنانچه در توضیحات ذکر نکرده باشید، نشانه وکالت دادن به مجریان موسسه خواهد بود .

قابل ذکر است که موسسه خیریه انفاق ثلث وکالت تمامی خیرین را در امور مصرفی خیر را داشته و پرداخت اینترنتی وجه دلالت بر این وکالت را دارد .

دقت فرمایید، تمامی وجوه دریافتی این موسسه خرج مصارف ضروری و نیک جامعه خواهد شد، ان شاءالله